Vyberte stranu

business to business

IoT slovakia, b2b sluzby, b2b services, internet veci, internet of things

Prečo s nami spolupracovať?

Vlastníte alebo prenajímate svoje nehnuteľnosti a chcete mať veci pod kontrolou? Máte svoj podnik ,výrobnu halu alebo len menšiu prevázdku? Potom ste tu správne a áno, vo IoT Slovakia Vám vieme prostredníctvom IoT technológií pomôcť v mnohých smeroch. Okrem optimalizácie energií a šetrenia nákladov, Vám vieme sprostredkovať mnohé skutočnosti o Vašom podnikaní resp. bývaní, o ktorých ste doposiaľ netušili.

Máte záujem o krátku konzultáciu? Ozvite sa nám, radi sa s Vami stretneme.

Support

 

Vždy keď budete potrebovať, budeme pri Vás. Naši špecialisti Vás poskytnú technickú podporu, ktorú budete potrebovať.

IoT Platforma

 

All-in-One klientská a komunitná aplikácia. Všetky informácie na jednom mieste. Reporty, trendy, a grafy.

aktuálnosť

 

S nami Vaše IoT zariadenia nikdy nezostarnú. V rámci viazanosti dostanete vždy najnovšiu verziu Vami vybraného senzoru.

AI perfekt

 

Vždy budeme chcieť pre Vás to najlepšie a práve preto na Vaše data bude dohliadať budúcnosť. AI data v rámci služby.

IOT slovakia FIRMÁM

Ako môže Internet vecí (IoT) pomôcť vášmu podnikaniu?

IoT umožňuje vašej organizácii analyzovať dáta a reagovať na ne, čo vám dovoľuje prijímať správne rozhodnutia v reálnom čase. S týmito včasnými a relevantné prehľady o vašom podnikaní a zákazníkoch, ktoré prichádzajú s týmito novými zdrojmi dát, existuje veľký potenciál pre odvetvie všetkých druhov (vrátane výroby, dopravy, energetiky, poľnohospodárstva, maloobchodu a štátnej správy) pracovať efektívnejšie a poskytovať zákazníkom implementáciou správneho riešenia IoT nové hodnoty.

Organizácie, ktoré investujú do Internetu vecí, sú schopné dodať vyššiu hodnotu, vrátane individualizovaných ponúk zákazníkov, menej plýtvať materiálom a pracovať a udržiavať prevádzkovú efektivitu. Počas zhromažďovania a analýzy sa môžu objaviť nové trendy vedúce k novej obchodnej príležitosti. Z týchto výhod trendy signalizujú, že použitie IoT sa rýchlo diverzifikuje a súčasne sa stále viac stáva běžným.